485 102 698485 102 698

 

Centrum informací

ŠKOLENÍ – efektivní práce s informačním systémem ENVITA

8.11.2023
Hromadné operace, tvorba ohlašovacích listů přepravy nebezpečných odpadů a jejich ohlášení do SEPNO, práce s modulem OLPNO, tvorba písemných informací o odpadu a základního popisu odpadu s moduly PIO a ZPO

 

Milí přátelé,

evidovat odpady s IS ENVITA je intuitivní a snadné, ať jste oprávněnou osobou nebo původcem odpadu. Jsme pořád ve střehu, ENVITU neustále vylepšujeme a zdokonalujeme a ona je tak vždy ve shodě s platnou legislativou.

Pro co nejefektivnější práci je ale zapotřebí, abyste programu rozuměli a pochopili legislativní souvislosti. Přijďte proto na naše programově zaměřená školení, která Vám činnosti s ENVITOU ulehčí.

 

 Máte už evidenci v malíku? A co hromadné operace? Chcete se dozvědět, jak se tvoří přehledy za všechny Vaše evidenty i partnery? Přijďte tedy na naše školení:

  • Práce s IS ENVITA na PC – pokročilé funkce programu

 PŘIHLÁSIT SE (prezenčně)

 

 Nakládáte s nebezpečnými odpady? Víte jak na ohlášení přepravy do SEPNO? Chcete se naučit efektivně pracovat s šablonami a formuláři v modulu OLPNO? Dělá Vám problém značení odpadů? Tak se přihlaste na naše školení:

  • iKURZ: práce s modulem OLPNO v IS ENVITA i z pohledu legislativních povinností

→ PŘIHLÁSIT SE (online)

 

 Předáváte / přijímáte odpady? Máte je správně popsané? Víte, kdy použít PIO a kdy ZPO? Umíte tyto dokumenty v ENVITĚ vytisknout, vyplnit a evidovat? Znáte rozdíl mezi rozborem odpadů a odborným úsudkem? Přijďte si Vaše znalosti ověřit na naše školení:

  • iKURZ: modul PIO / ZPO v IS ENVITA ve vazbě na požadavky legislativy

→ PŘIHLÁSIT SE (online)

 A pokud s programem teprve začínáte, tak nezoufejte. Máme školení i pro Vás. Společně si projdeme nastavení programu, třídění, filtrování a vyhledávání. Naučíte se, jaká je role subjektů, jak je kontrolovat a vyhledávat pomocí databáze RES. A to hlavní: naučíte se vést průběžnou evidenci odpadů v tomto programu. Budeme se na Vás těšit na našem školení:

  • Práce s IS ENVITA na PC – základy používání programu

 PŘIHLÁSIT SE (prezenčně)

 

 

Neváhejte a přijďte i Vy.

Kompletní nabídku seminářů najdete zde

+

BONUS pro Vás!

Raději posloucháte, než čtete?

Tak právě pro Vás namlouváme naše odborné články. Náš článek Průmyslové odpady – zařazování a označování, který vyšel v říjnovém čísle časopisu Odpady si můžete přečíst i poslechnout. Přehrát si můžete i ostatní namluvené články, které najdete zde.

 

 

 

Sdílejte tento článek: