485 102 698485 102 698

 

Centrum informací

INIVOR – podcast z oblasti legislativy ochrany životního prostředí

Zbrusu nový podcast INIVOR → Váš průvodce světem legislativních povinností v celé šíři ochrany životního prostředí.

"V legislativě už nemusíte plavat, svezte se na našem INIVORU" není jen sloganem tohoto podcastu, ale věříme, že to bude Váš záchranný kruh a jistota, jak s čistým štítem projít úskalími a zákoutími legislativních povinností.

 

Díl první: O čem je poradenství v ochraně životního prostředí

V prvním dílu mimo jiné hovoříme o tom, proč jsme se rozhodli podcast tvořit a o čem celá série bude. Pustit si ho můžete jako video na Youtube a nebo poslechnout (audio) na Spotify

 

 

 

Díl druhý: Kontroly v oblasti odpadů

V tomto díle se zaměřujeme na jedno z nejžhavějších témat – kontroly v oblasti odpadů. Jaké kontroly mohou přijít? Mohu kontrolu odmítnout? Mohu se proti rozhodnutí kontrolních orgánů odvolat? Pusťte si díl buď jako video na Youtube a nebo si ho poslechněte (audio) na Spotify

 

 

 

Díl třetí: Povinnosti měst a obcí v odpadovém hospodářství

Pokud se zabýváte odpadovým hospodářstvím měst a obcí, tak byste si tento díl neměli nechat ujít. Jak správně vést evidenci odpadů v obci? Co všechno spadá mezi komunální odpady? Co by měla obsahovat obecně závazná vyhláška ve vazbě na odpady? Kdo je vlastníkem odpadů z veřejných míst, jako jsou bazény, koupaliště nebo knihovny? Pusťte si díl buď jako video na Youtube a nebo si ho poslechněte (audio) na Spotify a dozvíte se odpovědi (nejen) na tyto otázky.

 

 

 

Díl čtvrtý: ENVITA Obec

V tomto díle Vám přiblížíme, jak program ENVITA Obec pomáhá městům a obcím s jejich legislativními povinnostmi a jaké jsou jeho největší výhody. Hostem je odbornice na odpadové hospodářství – RNDr. Eva Horáková. Jak se správně vede evidence odpadů v obci? K čemu je dobrá virtuální evidence? Jak ENVITA obec pomůže s vytvořením čtvrtletního výkazu pro AOS EKO-KOM (TIP pro Vás - přihlaste se na webinář)? Pomůže mi ENVITA Obec i s plněním povinnosti každoročně informovat občany o nakládání s komunálními odpady a o obecním systému (včetně výpočtu indikátorů)? A mnoho dalšího. 

 

Sdílejte podcast: