485 102 698485 102 698

 

Centrum informací

ENVITA RES Plus

Databáze RES Plus pro IS ENVITA vzniká na základě dat získávaných z Českého statistického úřadu (ČSÚ), z Rejstříku živnostenského podnikání (RŽP) a z Registru zařízení systému ISOH. Obsahuje přes 5 milionů záznamů včetně veřejných údajů o provozovnách a zařízeních (IČP a IČZ), spolu s doplňkovými informacemi, jako je například seznam činností na provozovnách nebo seznam povolených odpadů k převzetí do zařízení.
 
Pokud jste uživateli IS ENVITA, budou Vám s použitím databáze RES Plus zpřístupněny funkce pro rychlé zadávání subjektů (sídel, provozoven, zařízení), pro kontrolu již zadaných subjektů, vyhledávání subjektů podle adresy atp. Podmínkou je uzavřená servisní smlouva.

Ušetřete čas a použijte databázi ENVITA RES Plus! Usnadníte si tak práci při dohledávání údajů o Vašich obchodních partnerech.

Upozornění: U databáze ENVITA RES Plus neposkytujeme demoverzi !

Po vyplnění následujícího formuláře začne stahování souboru ...

Prosíme o vyplnění Vašich údajů. Pro všechny registrované zájemce o programy řady INISOFTware pravidelně připravujeme cenově zvýhodněné nabídky.

Registr ekonomických subjektů

 • Informace z Registru ekonomických subjektů od Českého statistického úřadu (4,2 mil. sídel subjektů).
   

IČP, IČZ, IČS, IČOB

 • Seznam zařízení, skladů, obchodníků a provozoven s IČZ/IČS/IČOB/IČP (640 tis. záznamů) a dalšími podrobnostmi (povolené odpady, činnosti aj.).
 • Možnost automatického zjišťování IČZ/IČS/IČOB/IČP k subjektům podle shodné adresy. typu zařízení, katalogizace zařízení atp..

Databáze ENVITA RES Plus dále obsahuje

 • Aktualizované údaje jednou měsíčně.
 • Kontrolu podle aktuálního Registru ekonomických subjektů od ČSÚ s nabídkou individuální opravy Vašich subjektů ve srovnávací tabulce.

Využití databáze ENVITA RES Plus

 • Databáze ENVITA RES Plus je využitelná pouze v přímém propojení s IS ENVITA.
 • Potřebujete-li využít tuto databázi v jiném software, využijte produkt RES Partner.
   

Aktualizace databáze ENVITA RES Plus

 • Poskytujeme pravidelné měsíční aktualizace distribuované on-line.
   

Vysvětlení pojmů

 • Identifikační číslo zařízení (IČZ) slouží pro jednoznačné označení všech zařízení, do kterých je možné předávat odpad. Za přidělování IČZ zodpovídají krajské úřady. Součástí databáze jsou seznamy povolených odpadů pro příjem do zařízení (historie od 1.1.2016).
 • Identifikační číslo obchodníka (IČOB) slouží pro jednoznačné označení obchodníků s odpady. Za přidělování IČOB zodpovídají krajské úřady. Součástí databáze jsou seznamy povolených odpadů k obchodování.
 • Identifikační číslo skladu původce (IČS) slouží pro jednoznačné označení skladů u původce.Za přidělování IČS zodpovídají krajské úřady.
 • Identifikační číslo provozovny (IČP) přiděluje živnostenský úřad jednotlivým provozovnám. Každá provozovna konkrétního podnikatele má své vlastní IČP.

 

Poptejte řešení přímo pro Vás!

+420 485 102 698

Zavolejte nám

pondělí až pátek 8:00 - 16:00

OBCHOD@INISOFT.CZ

 

Napište nám, ozveme se Vám